چطور می توان به Buylike اعتماد کرد؟

وب سایت Buylike با تجربه بیش از 4 سال اولین وب سایتی است که در زمینه فروش لایک٬ فالوئر و کامنت ایرانی اقدام به فعالیت می کند.Buylike با در اختیار داشتن بیش از ۵۰۰۰۰ خریداری راضی وبالغ بر ۵۰ نماینده معتبرترین سایت ایرانی در زمینه خدمات اینستاگرام می باشد.

نحوه سفارش به چه صورت است؟

ابتدا بسته مورد نظر را انتخاب کنید. برای بسته های فالوور تنها کافیست یوزر نیم و یک ایمیل آدرس معتیر وارد کنید. برای لایک و کامنت و بازدید آدرس پست یا ویدیو که چگونگی پیدا کردن آن در راهنما ذکر شده است.

چطور می توان سفارش رو پیگیری کرد؟

با ثبت نام در سایت و مراجعه به حساب کاربری میتوانید تمامی سفارشات را پیگیری کنید.

آیا فالوور ها و کاربرانی که لایک و کامنت می گذارند ایرانی هستند؟

Buylike تنها وب سایتی است که تضمین می کند که تمام کاربرانی که لایک و کامنت روی پست های شما می گذارند کاربران ۱۰۰٪ حقیقی و ایرانی هستند.با این وجود درصد زیادی از فالوئر ها ممکن است غیر فعال باشند

آیا می توان برای دیگران هم سفارش ثبت کرد؟

نحوه سفارش فالوور و لایک و کامنت و بازدید به گونه ای است که مالکیت اکانت در انجام سفارش نقشی ندارد و شما چه برای خود چه برای دیگران به راحتی می توانید فالوئر٬ لایک ٬ کامنت و بازدید اینستاگرام خریداری کنید.

میزان آنفالو در بسته های فالوور به چه صورت است؟

از آنجا که فالوور ها واقعی هستند آنفالو امری کاملا طبیعیست.اما ما راهی برای آن در نظر گرفتیم که خریداری متضرر نشود. به این گونه که ما همیشه ۵۰ درصد بیشتر از مقدار سفارش فالوور برای اکانت فالوور ثبت می کنیم. به عنوان مثال چنانچه شما ۱۰۰۰ فالوور سفارش بدید ما ۱۵۰۰ فالوور ثبت می کنیم تا در صورت آنفالو ۵۰۰ فالوور ۱۰۰۰ فالووری که قبلا سفارش داده شده برای اکانت باقی بماند.

چرا بیشتر از مقدار درخواستی لایک و یا بازدید دریافت کردم؟

در تمامی بسته ها به جز بسته کامنت ٬ ما همیشه مقداری بیشتر از تعداد لایک٬ فالوور و بازدید ثبت می کنیم تا رضایت هرچه بیشتر شما رو از انجام سفارش جلب کنیم.

تفاوت بازدید و لایک چیست؟

در گذشته در اینستاگرام تنها امکان بارگذاری و انتشار پست به صورت تصویر و عکس بود اما به تازگی این امکان فراهم شده که به جای عکس پست خود را در قالب ویدیو منتظر کنید. هر چند که برای ویدیو هنوز هم می شود لایک سفارش داد اما شمارنده ای که بیشتر در معرض نمایش است شمارنده بازدید ویدیو می باشد که میزان محبوبیت پست ویدیویی را به نمایش می گذارد.